350023
Toshiba 320GB SATA-600
1 Product
€37,50
€37,50
Toshiba 320GB SATA lll 5.400rpm 2.5'' (Refurbished)
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: 0478-206973
offerte@hpdesktop.nl
[email protected]
1 Product
350023
Refurbished
Toshiba MQ01ABF032 harde schijf 320GB SATA III, Rotatiesnelheid harde schijf 5400 RPM Overdrachtssnelheid 6 Gbit/s
| Merk : | Toshiba |
| Model : | MQ01ABF032 |
| Opslag : | 320GB |
| Hardeschijf bus (intern) : | SATA-600 |
| Harde schijf-interface : | SATA III |
| Rotatiesnelheid harde schijf : | 5400rpm |
| Harde schijf, omvang : | 2.5" |
| Soort apparaat : | Vaste schijf - intern HDD |
| Transfersnelheid interface harde schijf : | 6 Gbit/s |
| Grootte buffergeheugen : | 8 MB |
| Gemiddelde vertraging : | 5,5ms |
| Hoogte : | 7 mm |
| Garantie : | 12 maanden |
| EAN : | 0696859079115 |
